На базі Верхньорогачицької ЗОШ №2 досвідом обмінювалися педагоги району

Минулого тижня на базі Верхньорогачицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбулися семінари – учителів хімії та біології «Проблемне навчання як фактор розвитку пізнавальної діяльності учнів на уроках хімії та біології», учителів початкових класів з теми «Інтегроване навчання та міжпредметні зв’язки на уроках: спільне, відмінне, особливості реалізації», шкільних бібліотекарів з теми «Інформаційно-рекламна діяльність бібліотек як основна складова організації роботи в заохочуванні до читання».

Учитель хімії та біології, спеціаліст вищої категорії, старший учитель Васильченко Т.Г. презентувала урок в 10 класі з теми «Класифікація вуглеводів. Моносахариди», використавши мультимедійне обладнання для проведення низки хімічних дослідів.

Учасники семінару побували на відкритому уроці математики в 2 класі з теми «Закріплення вивчених таблиць множення і ділення на 3. Розв’язування задач», який проведено учителем вищої категорії Зуй Т.І. Протягом уроку було виконано багато завдань за різними методами в ігровій формі. Діти не тільки  із задоволенням брали участь у роботі, але й показували реальні знання з даної теми. Робота в групах забезпечила взаємодію між учнями, що дало змогу виховувати почуття спільноти.

У ході обговорення теми семінару методичного об’єднання шкільних бібліотекарів опрацьовано питання щодо підготовки до Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія» (Батракова Ю.С., методист методичного кабінету комунальної установи «ВРРЦОЗО»); з досвіду роботи шкільного бібліотекаря «Алгоритм підготовки книжкової виставки» (Дацко С.М., бібліотекар Чистопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів); «За календарем знаменних дат».

За підсумками участі у Всеукраїнському конкурсі «Шкільна бібліотека-2020» начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Денщик Н.В. вручила дипломи переможцю (Яковлєва Л.М., бібліотекар Самійлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів) та лауреатам (Черниш Т.О., завідувач Бібліотеки Верхньорогачицької опорної ЗОШ І-ІІІ ступенів, та Якімова Я.Р., бібліотекар Первомаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів) І (районного) етапу Всеукраїнському конкурсі «Шкільна бібліотека-2020».

Обговорювалися також теоретичні та практичні питання, пов’язані з роботою шкільної бібліотеки.

Із усіх заслуханих питань роботи семінару було прийнято відповідні рішення та розроблено методичні рекомендації.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua