Обговорили наслідки надзвичайної ситуації на території Херсонської області пов’язаної з погодними умовами 24 лютого 2020 року

25 лютого 2020 року Верхньорогачицька райдержадміністрація долучилася до позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбулася в селекторному режимі онлайн конференції на місцях під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Вадима Чабана.

За оперативними даними начальника районного сектору Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Херсонській області Володимира Пащенка, Верхньорогачицького селищного голови Світлани Коротун та начальника відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики, захисту довкілля, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації Олександра Момота наслідки негоди на території Верхньорогачицького району незначні.

Так, частково пошкоджені покрівлі дахів об’єктів соціальної сфери району (поривами вітру знято по декілька шиферин). Окрім того, повалено декілька дерев та пошкоджено лінії електропередач у смт Верхній Рогачик та с. Зелене.

Станом на 25 лютого 2020 року енергопостачання та безперешкодне сполучення автотранспорту між населеними пунктами району відновлено. Для ліквідації наслідків негоди залучено сили та засоби від спеціалізованих служб та комунального підприємства «ВКГ селища Верхній Рогачик».

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua