Свято рідної мови у закладах освіти Верхньорогачицького району

Що може бути рідніше мами, Батьківщини і мови? Щодо останньої, то її день у календарі позначений червоним саме 21 лютого.

У закладах загальної середньої освіти учні та вчителі не оминають свята рідної мови. Щороку  педагоги нагадують школярам про важливість і цінність духовного скарбу нації.

З метою відзначення свята зі здобувачами освіти району проведено: загальношкільні лінійки «Без мови рідної й народу нашого нема!», свято «Рідне слово-диво калинове», літературно-музичні композиції «Мова моя рідна, мова калинова», інтелектуальна гра «Найрозумніший», перегляд фільму «Виникнення і розвиток рідної мови», години спілкування «О рідна мово, орле скутий!», «Ну що б, здавалося, слова», конкурс читців поезій про рідну мову «Живе слово!», конкурси малюнків «Барви рідної мови», оформлені тематичні виставки в шкільних бібліотеках «Цвіт українського слова», «Україно! Україно! Ти розквітла мова солов’їна».

Проведення заходів до Міжнародного дня рідної мови в школах району продемонструвало, що учні відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження мови, культури, звичаїв і традицій свого народу.

Методист РМК

Світлана Самойлова

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua