Верхньорогачицькі школярі знайомилися з можливими майбутніми професіями

Сьогодні для учнів старших класів Верхньорогачицької опорної школи в приміщенні Верхньорогачицької районної філії проведено профорієнтаційний захід з метою популяризації професії «поліцейський», за участю інспектора сектору кадрового забезпечення Верхньорогачицького відділення поліції Каховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області старшого лейтенанта Наталії Леми та інспектора з ювенальної превенції Андрія Біломутова.

Співробітники відділу поліції надали учням вичерпну інформацію про професію «поліцейський», ознайомили з умовами вступу на навчання до вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку поліцейських. Звернули увагу на основні вимоги до кандидатів на навчання (успішність, дисциплінованість, фізична та психологічна підготовка).

Фахівець з профорієнтації районної філії Тетяна Турова розповіла про помилки під час вибору професії, ознайомила з переліком робітничих професій, за якими проводиться навчання у Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. А також учні ознайомилися з «Освітнім порталом ДСЗ», зокрема з профорієнтаційною платформою та можливістю проходження тестування у районній філії з допомогою фахівця з профорієнтації, та  спеціального сервісу – веб-базової платформи «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua