У Верхньорогачицькій райдержадміністрації розглядали питання доцільності позбавлення батьківських прав

Сьогодні, 27 лютого 2020 року, у Верхньорогачицькій районній державній адміністрації, під головування заступника голови районної державної адміністрації Світлани Нестеренко, відбулось засідання комісії з захисту прав дитини, на якому розглядались питання про доцільність позбавлення батьківських прав громадянки Т. А. 1992 року народження відносно малолітнього сина Т. А. 2012 року народження.

Як з’ясувалося, надати висновок про доцільність позбавлення матері батьківських прав наразі неможливо, оскільки дана родина фактично не проживає на території Верхньорогачицького району та знаходиться на обліку відповідних соціальних органів сусідньої області.

Ознайомившись детально з ситуацією та вислухавши всі «за» і «проти» членів комісії та родичів матері й дитини, комісією було прийнято рішення надати відповідну інформацію до районного суду.

Окрім того, були затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей Верхньорогачицької районної державної адміністрації як такі, що опинилася в складних життєвих обставинах.

У підсумку, з кожного з винесених на порядок денний засідання питань, були прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua