Чергові здобутки верхньорогачицьких піаністів

Щороку чарівне місто Каховка стає для всіх джерелом творчого натхнення та яскравих вражень. У лютому вона радо і гостинно приймає талановиту молодь з різних куточків Херсонщини та України. Багатопланова палітра дитячих виступів об’єднує тих, чиє натхнення – дарувати радість.

Цього року до участі у Всеукраїнському конкурсі молодих виконавців «Каховка запрошує – 2020» прибули талановиті музиканти з Херсону, Одеси, Києва та Харкова.

Від Верхньорогачицької дитячої музичної школи взяв участь учень 3 класу фортепіано Веніамін Турило (викладач Владислав Давиденко), який нещодавно був учасником обласного конкурсу «Первоцвіт-дебют».

Мета фестиваль-конкурсу – підтримка творчої активності та виявлення талановитих виконавців, а також популяризація творів сучасних композиторів, членів Спілки композиторів України Любові Працюк, Олександра Нежигая, Олега Польового, які являлись складом професійного журі.

Завдяки наполегливій праці педагога та учня Веніамін став дипломантом конкурсу, отримавши ІV призове місце у своїй віковій категорії серед 50 учасників.

Це досягнення надихає на розвиток подальшої творчості та вселяє надію на те, що найвищі нагороди учнів дитячої музичної школи – ще попереду! Тож бажаємо верхньорогачицьким талантам наснаги і нових перемог! Здійснення всіх мрій і сподівань!

Директор КЗ «ВДМШ»

Світлана Родіонова

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua