Фахівці ГУ Держпраці у Херсонській області закликають дотримуватися гігієни праці на робочому місці

З метою недопущення інфікування та розповсюдження короновірусу фахівці ГУ Держпраці у Херсонській області закликають дотримуватися гігієни праці на робочому місці.

Так, на виконання Національного плану протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV фахівці Головного управління Держпраці у Херсонській області долучились до скоординованої роботи Уряду та відповідальних служб щодо профілактики інфікування населення коронавірусом Covid-19 та поширення захворювання на території України.

Інспектори відділів з питань гігієни праці, експертизи умов праці Держпраці, в межах своїх повноважень, проводитимуть інформаційно - роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері роздрібної торгівлі, організації харчування та транспорту з метою інформування працівників та роботодавців про заходи профілактики інфікування коронавірусом.

Фахівці Держпраці під час інформаційних відвідувань використовуватимуть матеріали напрацьовані МОЗ та Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua