Селекторна нарада: епідеміологічна ситуація та запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19

Сьогодні, 23 березня, голова Вехньорогачицької райдержадміністрації Євген Ларченко, голова районної державної адміністрації Геннадій Нестеренко та їх заступники взяли участь у селекторній нараді яку проводив голова облдержадміністрації Юрій Гусєв.

Під час селекторного засідання було обговорено виконання Урядових рішень щодо недопущення поширення коронавірусу.

Крім того, були відпрацьовані питання, які стосуються роботи ключових служб із забезпечення життєдіяльності області. Зокрема, визначено об’єкти критичної інфраструктури та алгоритми запровадження спецрейсів із підвозу до них відповідних співробітників.

Обговорили також і перелік додаткових заходів спрямованих на запобігання поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом. Так, в області посилять заходи із дезінфекції транспорту, банкоматів та платіжних терміналів.

Динаміка поширення коронавірусу у світі показує, що зупинити його можна тільки заходами карантину та обмежень контактів людей одне з одним. Саме тому, було наголошено на питанні самоізоляції громадян – особливо осіб, які нещодавно перебували за кордоном та повернулися на Батьківщину.

Шановні земляки, свідомість, почуття особистої відповідальність та дотримання протиепідемічних і карантинних заходів допоможуть мінімізувати поширення коронавірусу! Не будьте байдужими – збережіть життя собі та своїм близьким!

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua