Робота банківського сектору Верхньороачицького району в умовах карантину

Про вжиті заходи щодо зниження ризиків зараження COVID-19 для співробітників і клієнтів відділень банків розташованих у Верхньорогачицькому районі говорили сьогодні на позачерговому засіданні районної комісії ТЕБ та НС.

«Розуміємо, що в умовах світової пандемії основна наша задача – це збереження здоров’я співробітників, клієнтів та членів їх сімей. Саме тому, в робочих приміщеннях банку виконуються всі вимоги МОЗ України щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції. Так, наші працівники забезпечені засобами індивідуального захисту – масками, рукавичками, антисептиками. Також, ми суттєво посилили профілактичні заходи – кожні три години забезпечено вологе прибирання приміщень відділення з дезінфікуючими засобами, впроваджена щоденна санітарна година, забезпечено систематичну обробку терміналів самообслуговування та банкоматів дезінфекційними розчинами», - наголосила під час доповіді директор Верхньорогачицького відділення АТКБ «ПриватБанк» Галина Таран.

«Як соціально-відповідальна фінансова установа ми також дбаємо про здоров’я та безпеку своїх співробітників і клієнтів. Наразі у відділенні банку також виконуються всі протиепідемічні рекомендації та карантинні обмеження – впроваджено санітарні години, застосовуються обмеження на кількість клієнтів, які одночасно можуть обслуговуватися у відділенні», - підкреслив керуючий місцевого відділення «Ощадбанку» Костянтин П’ятигорець.

За інформацією керівників відділень банківських установ обслуговування клієнтів відбувається вчасно, а надання банківських послуг – в повному обсязі. Проте, у зв’язку із впровадженням на державному рівні протиепідемічних заходів у графіках роботи відділень банків відбулися тимчасові зміни.

Верхньорогачицьке відділення АТКБ «ПриватБанк»

Робота з клієнтами з 9.00 год до 15.00 год тільки в будні дні. Щоденно з 12.30 год до 13.30 год – санітарна година. (Контактна особа – директор Верхньорогачицького відділення АТКБ «ПриватБанк» Галина Таран, моб. 0952110191).

Верхньорогачицьке відділення «Ощадбанк»

Робота з клієнтами з 8.00 год до 16.15 год тільки в будні дні. Щоденно з 12.00 год до 13.00 год – санітарна година. (Контактна особа – керуючий Верхньорогачицького відділення «Ощадбанк» Костянтин П’ятигорець, моб. 0965720113).

«Як бачимо на території Верхньорогачицького району в банківських установах створені належні умови безпеки верхньорогачицьких клієнтів. Проте, я закликаю донести до всіх громадян інформацію щодо необхідності зменшення відвідування цих фінансових установ та звичайно ж мінімізувати контакти з готівкою, яка може бути носієм небезпечного вірусу. Розказуйте людям про переваги дистанційного банкінгу – можливість оплати комунальних чи мобільних платежів за допомогою ваших онлайнсервісів, розрахунків в магазинах банківськими картками тощо. Саме ось такі безконтактні платежі – один із способів самоізоляції та відповідно зменшення ризиків зараження смертельнонебезпечним вірусом COVID-19», - звернувся до присутніх голова райдержадміністрації Євген Ларченко.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua