Верхньоргачицький районний сектор з питань пробації переведено на особливий режим роботи з суб’єктами  в умовах  загальнонаціонального карантину!

З 18 березня 2020 року:

скасовуються групові заходи;

відсутність транспортного сполучення буде визначатися поважною причиною неявки на реєстрацію чи для участі в реалізації  пробаційних програм за умови неможливості дітатися до органу пробації іншим способом;

у разі неможливості особової явки допускається проведення реєстрації  шляхом телефонної розмови чи спілкування з працівником пробації з використанням інших засобів віддаленного зв’язку ( в тому числі  й за допомогою  мережі інтернет).

У разі  неможливості прибуття на реєстрацію у зв’язку з введеннням карантинних заходів ( тимчасове припинення транспортного сполучення) Вам необхідно повідомити про це Верхньорогачицький районний сектор філії Державної установи “Центр пробації”  в Херсонській області  на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Водночас звертаємо увагу, що встановлені каринтинні обмеження не передбачають можливості невиконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації в рішеннях суду!

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua