У Верхньорогачицькій райдержадміністрації опрацювали питання захисту прав дітей та сімей з дітьми, що перебувають у СЖО

25 березня 2020 року працівники соціальних служб Верхньорогачицького району долучилися до обласної селекторної наради щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань захисту прав дітей та сімей з дітьми, що перебувають у складних життєвих обставинах. Під час наради головним до обговорення постало питання про запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби серед вказаної категорії осіб.

«За оперативними даними Верхньорогачицького районного центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді станом на 24 березня 2020 року на обліку перебуває 31 сімʼя, що опинилися в СЖО, в яких виховується 87 дітей», - інформувала директор Центру Людмила Грицаєнко.

«У час епідемії у Верхньорогачицькому районі посилено нагляд та контроль за сім’ями з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах. Зокрема, визначено потреби цих сімей у забезпеченні предметами першої необхідності, продуктами харчування. Працівники служби у справах дітей у телефонному режимі спілкуються із сім’ями, які перебувають на обліку, з метою дотримання ними карантинних заходів. У разі виникнення кризових ситуацій у сім’ях, будуть вжиті заходи реагування відповідно до чинного законодавства. Особливу увагу на даний час нами приділено родинам, діти яких повернулися із закладів інституційного догляду. Таких дітей у районі 10 із 4 сімей. З батьками проведено бесіди, діти забезпечені належним умовами проживання, продуктами харчування», - підкреслила начальник служби у справах дітей Лілія Грушецька.

Крім того, як наголосили доповідачі, з метою дотримання правил безпеки та попередження дитячого травматизму неповнолітніх дітей на період впровадження карантину на території України згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року за №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», спільно із виконкомами селищної/сільських рад ними виявлено місця ймовірного скупчення неповнолітніх на території смт Верхній Рогачик та у селах району для посилення контролю за дозвіллям дітей в умовах карантинних обмежень. Як наслідок – працівники Верхньорогачицького відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області систематично проводять рейди у такі місця і у разі виявлення порушень законодавства винні особи будуть притягнуті до відповідальності.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua