Керуючий справами виконавчого апарату районної ради

МАЛИШЕВА ІРИНА ЮРІЇВНА

Координує роботу структурних підрозділів виконавчого апарату районної ради, забезпечує їх взаємодію з апаратом райдержадміністрації, її відділами, управліннями, районними установами та організаціями та діяльність постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, природних ресурсів та екології.

Організовує підготовку і проведення сесій районної ради, засідань її президії, семінарів, нарад з депутатами, керівниками та працівниками селищної і сільських рад. Готує плани проведення цих заходів. Здійснює контроль за своєчасною підготовкою проектів матеріалів сесій, засідань президії та постійних комісій.

Здійснює у відповідності з законом повноваження по організації проведення в районі виборів органів місцевого самоврядування і державної влади та референдумів. Сприяє діяльності виборчих комісій, надає їм необхідну методичну та практичну допомогу. Організовує проведення з цих питань семінарів, нарад.

Визначає завдання і функції структурних підрозділів виконавчого апарату районної ради, посадові завдання та обов’язки його працівників, забезпечує виконання правил внутрішнього трудового розпорядку в виконавчому апараті районної ради.

Тел. 52449

Начальник загального відділу виконавчого апарату районної ради

ІГНАТЕНКО ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА 


Забезпечує належну організацію діловодства, своєчасне оформлення, облік та зберігання протоколів сесій районної ради, якісне друкування і розмноження рішень та розпоряджень голови ради.

Здійснює оперативне виконання завдань, покладених на відділ з правових питань та звернень громадян виконавчого апарату районної ради з організації правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне додержання та запобігання невиконанню вимог актів законодавства, інших нормативних документів виконавчим апаратом районної ради, а також їх керівниками та працівниками під час виконання покладених на них обов’язків, доручень та розпоряджень голови районної ради у частині реалізації державної політики з питань кадрової роботи.

Надає методичну допомогу селищній і сільським радам з питань організації діловодства та кадрової роботи в органах місцевого самоврядування.

Тел. 51471

Головний бухгалтер виконавчого апарату районної ради

МАНДИК НАТАЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА

 

Забезпечує ведення бухгалтерського обліку, дотримуючись спільних методологічних принципів, встановлених чинним законодавством з врахуванням особливостей діяльності районної ради та технології обробітку облікових даних.

Здійснює заходи по наданню повної правдивої та неупередженої інформації про фінансовий стан, результати діяльності та рух грошових коштів районної ради.

Надає методичну допомогу з питань бухгалтерського обліку бухгалтеріям селищної і сільських рад.

Діє від імені районної ради, представляючи її інтереси у взаємовідносинах із іншими підприємствами, установами, організаціями з фінансово-господарських та інших питань, що входять до компетенції головного бухгалтера.

Тел., факс: 51471Головний спеціаліст  з питань діяльності рад та інформаційно-аналітичної роботи виконавчого апарату районної ради

 

 

Забезпечує взаємодію виконавчого апарату районної ради з селищною і сільськими радами, політичними та громадськими організаціями району.
Інформує населення району про роботу районної ради, її органів через місцеві засоби масової інформації.

Проводить аналітичну роботу з життя територіальних громад району, виявляє та сприяє пропаганді передового досвіду діяльності органів місцевого самоврядування району.

Надає тематичну допомогу селищній і сільським радам в організації ефективної інформаційно-аналітичної роботи.

Координує діяльність постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення, ветеранів війни і праці, охорони здоров’я, молоді.

Організовує прийом громадян з особистих питань головою та заступником голови районної ради.
Сприяє забезпеченню ділових контактів комісії з управліннями і відділами райдержадміністрації, районними відомствами, керівниками підприємств і організацій району, надає методичну та практичну допомогу в підготовці і проведенні засідань, розробці планів роботи і проектів рішень на засідання комісії, президії та сесій районної ради, своєчасному їх виконанню, організації діловодства.

Тел. Факс: 52449

 

   Головний спеціаліст з правових питань, комунальної власності та управління майном загального відділу виконавчого апарату районної ради 

 

Данієлян Едуард Набієвич

Надає допомогу в організації діяльності постійній комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів та спільної власності територіальних громад району. Сприяє забезпеченню ділових контактів комісії з управліннями та відділами райдержадміністрації, керівниками підприємств і організацій району. Надає методичну та практичну допомогу в підготовці і проведенні їх засідань, розробці планів роботи і проектів рішень на засідання комісій, президії та сесій районної ради, своєчасному їх виконанню, організації діловодства. Узагальнює та відповідає персонально за підготовку матеріалів на допомогу депутатам районної ради для звітів перед виборцями.

Контролює виконання орендарями умов договору оренди об’єктів спільної власності територіальних громад району за своєчасним надходженням коштів до районного бюджету за оренду майна.

Здійснює комп’ютерний набір матеріалів, забезпечує своєчасне та якісне видання друкованих матеріалів.

Надає консультативну допомогу щодо роботи на комп’ютерній та копіювальній техніці працівникам селищної і сільських рад.

Організовує діяльність постійної комісії районної ради мандатної з питань депутатської діяльності та етики, гуманітарної політики, законності та правопорядку.

Узагальнює пропозиції і критичні зауваження висловлені депутатами на сесіях районної ради, розробляє заходи по їх вирішенню, здійснює контроль та готує інформацію щодо їх реалізації.

Тел. 51471

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua