Обговорили питання стосовно змін інституційного догляду дітей на виховання дитини в родині

Зранку, 22 травня 2020 року, у Верхньорогачицькій районній державній адміністрації відбулася селекторна семінар-нарада щодо виконання Регіонального плану дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей в Херсонській області на 2018-2026 роки.

Під час наради було обговорено питання, що стосуються формування та реалізації надання соціальних, освітніх та медичних послуг в громадах Херсонщини в рамках даного реформування та реалізації прав дитини.

Підсумовуючи участь у семінарі-нараді заступник голови райдержадміністрації Світлана Нестеренко звернула увагу присутніх: «Як бачимо, наше основне завдання – це захист прав та законних інтересів дітей. І водночас основна мета – зміна інституційного догляду дітей на виховання дитини в родині. Тобто, ми маємо й надалі активно взаємодіяти та тим самим сприяти ранньому виявленню проблем у сім’ї, наданню необхідної допомоги. Адже, складні життєві обставини в які потрапляють родини не повинні бути причиною для вилучення дитини з сім’ї».

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua