У Верхньорогачицькій РДА відбулося засідання координаційної ради у справах дітей

Сьогодні, 22 травня 2020 року, під головуванням заступника голови Верхньорогачицької районної державної адміністрації Світлани Нестеренко відбулося засідання координаційної ради у справах дітей.

Під час роботи засідання першочерговим було опрацьоване питання про посилення контролю щодо відповідності зацікавлених служб, установ, організацій району за життя та здоров’я дітей, дітей-сиріт, дітей позбавленого батьківського піклування та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.

Виступала із даного питання начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Лілія Грушецька, яка також наголосила на необхідності в посиленні інформаційно-роз’яснювальної роботи про розвиток сімейних форм виховання та запровадження послуг патронату над дитиною на території Верхньорогачицького району.

Також, посадовець акцентувала увагу присутніх і на необхідності посилення психолого-профілактичної роботи сім’ями, дітьми та молоддю щодо формування здорового способу життя та запобігання потрапляння в складні життєві обставини.

Наступними до обговорення стали питання щодо планування напрямків соціально-профілактичної роботи на 2020 рік.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua