У Верхньорогачицькій РДА говорили про посилення контролю батьків за проведенням дозвілля дітей

На період дії карантинних заходів малолітні та неповнолітні діти змушені були змінити звичний режим дня, навчальні заклади закриті на карантин, тож вільного часу у дітей вдосталь і вони проводять своє дозвілля так, як вважають за потрібне. Часто чи то через вседозволеність, чи надмірну самовпевненість підлітків, їхні дії можуть спричинити шкоду як навколишнім, так і їм самим! Нажаль, в районі побільшало випадків вживання неповнолітніми дітьми алкогольних напоїв, що призводить до вчинення протиправних хуліганських дій, пошкодження чужого майна.

З метою недопущення вчинення правопорушень дітьми, службою у справах дітей, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ювенальним поліцейським протягом поточного тижня було проведено роз’яснювальну бесіду з батьками та неповнолітніми дітьми, які були причетні до пошкодження майна на території Верхньорогачицького ринку.

У ході профілактичних зустрічей батьки були попереджені про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків, дітям було роздано пам’ятки про шкоду від вживання алкоголю, про адміністративну відповідальність неповнолітніх. У ході бесіди дітям та батькам було наголошено, що місцева влада докладає зусиль для упорядкування та покращення території селища, треба поважати чужу працю та ліпше спрямовувати свою енергію на суспільно корисні справи!

ДОВІДКОВО: у разі розпивання неповнолітнім до 16 років алкогольних напоїв, появи у нетверезому вигляді у громадському місці, правоохоронцями складається протокол на його батьків за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей». Якщо ж дитині від 16 до 18 років, то за розпивання спиртних напоїв на вулиці, стадіоні, у сквері, парку, усіх видах громадського транспорту і за появу в нетверезому стані в громадських місцях, правоохоронцями складається протокол на неповнолітнього за ст.178 КУпАП «Розпивання спиртних напоїв у громадських місцях і поява в громадських місцях у п'яному вигляді». Кримінальну та адміністративну відповідальність за дрібне хуліганство та хуліганські дії дитина несе з 16 років.

Шановні батьки! Пам'ятайте, що безпека та світле майбутнє вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність! Контролюйте дозвілля та розваги своїх дітей, частіше спілкуйтеся з ними, цікавтеся їхнім життям, та наголошуйте їм, що діти мають не тільки права, але й певні обов’язки, які вони повинні виконувати!

Будьте здорові! Бережіть себе та своїх дітей!

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua