Проект

У К Р А Ї Н А

ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА РАЙОННА РАДА

Херсонська область

Р І Ш Е Н Н Я 

 сесії  сьомого скликання

 

 від________ 2020 року №

 

Про внесення  змін до рішення ХLIV  сесії районної ради сьомого скликання від 20 грудня 2019 року № 629 «Про надання/прийняття міжбюджетних трансфертів (субвенцій)  у 2020 році»

 

          Керуючись Бюджетним кодексом України (із змінами), розглянувши пропозиції районної державної адміністрації від ________ № ___ щодо внесення змін до рішення  ХLIV  сесії районної ради сьомого скликання від 20 грудня 2019 року № 629 «Про прийняття міжбюджетних трансфертів (субвенцій)  у 2020 році», статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

ВИРІШИЛА :

 

  1. Внести  зміни до додатку 1 рішення ХLIV  сесії районної ради сьомого скликання від 20 грудня 2019 року № 629 «Про надання/прийняття міжбюджетних трансфертів (субвенцій)  у 2020 році» згідно з додатком 1 до цього рішення.
  2. 2.   Додаток 1 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
  3. 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів та спільної власності територіальних громад району.

 

Голова районної ради                                                                      Г.І.Нестеренко

 

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення районної ради «Про внесення змін

до рішення ХLIV  сесії районної ради сьомого скликання

від 20 грудня 2019 року № 629 «Про надання/прийняття міжбюджетних

трансфертів (субвенцій)  у 2020 році»

 

           Керуючись Бюджетним кодексом України (із змінами), пропонуємо  внести зміни до рішення , а саме:

прийняти до районного бюджету кошти у вигляді міжбюджетного трансферту (іншої субвенції з місцевого бюджету) з Первомаївського сільського бюджету  в сумі 38745 гривень, а саме 3125 гривень  співфінансування оплати за навчання, для реалізації  районної програми «Розвиток людського капіталу Верхньорогачицького району» на 2017-2021 роки та 35620 гривень для співфінансування проекту «Капітальний ремонт системи опалення Первомаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицької районної ради Херсонської області».

 

   

 Начальник фінансового відділу                                   Наталя ЯВОРНИЦЬКА  

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua