ПРОЄКТ

 

У К Р А Ї Н А

ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА РАЙОННА РАДА

Херсонська область

Р І Ш Е Н Н Я

ХLVІІІ сесії сьомого скликання

 

Від 12 червня  2020 року  №  

 

Про затвердження Положення про

уповноважену особу з питань

проведення публічних закупівель 

у виконавчому апараті Верхньорогачицької

районної ради

 

Керуючись статтями 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення максимальної ефективності використання та економії бюджетних коштів, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівлі товарів, робіт та послуг, забезпечення здійснення публічних закупівель у виконавчому апараті Верхньорогачицької районної ради, враховуючи  вимоги чинного законодавства, відповідно до ст.11 Закону України «Про публічні закупівлі», наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі від 30.03.2019 року №557 «Про затвердження Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб)», районна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити Положення про уповноважену особуз питань проведення публічних закупівель у виконавчому апараті Верхньорогачицької районної ради, що додається.
  2. Надати право голові Верхньорогачицької районної ради визначати уповноважену особу з питань проведення публічних закупівель у виконавчому апараті Верхньорогачицької районної ради розпорядженням голови районної ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку планування, бюджету і фінансів та спільної власності територіальних громад району та постійну комісію районної ради мандатну з питань депутатської діяльності та етики, гуманітарної політики, законності та правопорядку.

 

 

 

Голова районної ради                                                   Г.І. НЕСТЕРЕНКО

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua