У Верхньорогачицькій райдержадміністрації відбулося чергове засідання колегії

Сьогодні, 24 червня 2020 року, голова райдержадміністрації Євген Ларченко провів засідання колегії Верхньорогачицької РДА, під час якого було опрацьовано ряд питань порядку денного та прийнято відповідні рішення й розпорядження.

Зокрема, в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Аліна Пахомова інформувала присутніх про завершення навчального 2019/20 року та підготовка до роботи в новому 2020/21 навчальному році.

Про забезпечення захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа доповіли начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Лілія Грушецька та директор Верхньорогачицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Грицаєнко.

Про стан виконання заходів протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу в районі ознайомила присутніх Тамара Мігель, лікар-інфекціоніст та лікар кабінету «Довіра» комунального некомерційного підприємства «Верхньорогачицька центральна районна лікарня» Верхньорогачицької районної ради.

Крім того, члени колегії вивчили питання щодо плану роботи Верхньорогачицької районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2020 року та перелік питань для розгляду на засіданні колегії районної державної адміністрації у липні 2020 року. З даних питань інформував присутніх керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Ремєзков.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua