У Верхньорогачицькій райдержадміністрації розглядали питання захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Вирішення питань щодо захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – це збереження за вказаною категорією осіб вже належного їм на праві власності чи на праві користування житла, та надання нового жилого приміщення.

Тож, сьогодні, 25 червня 2020 року, відбулося чергове засідання комісії з інвентаризації та визначення стану збереження житлових приміщень, які належать на праві користування або власності дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа. Доповідачем із даного питання виступила директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Грицаєнко.

Як зазначила керівник центру соцслужб згідно графіку перевірок житлових приміщень, які належать на праві власності дітям-сиротам та дітям, позбавленими батьківського піклування, особам з їх числа інвентаризаційною комісією здійснено перевірки відповідного нерухомого майна. Враховуючи стан перебування житлових будинків комісією прийняті відповідні рішення та рекомендації для їх власників.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua