Що треба знати про додаток “Дій вдома”?

Після відкриття контрольних пунктів в'їзду-виїзду (КПВВ) через адміністративну межу з АР Крим умовою в'їзду на підконтрольну українській владі територію є обов'язкова самоізоляція протягом 14 днів за допомогою мобільного додатку «Дій вдома». Інакше в пропуску через адмінмежу можуть відмовити.

Плануйте, що ваша подорож не може тривати менше 14 днів, які ви повинні провести в чітко визначеному місці самоізоляції. На жаль, з короткими подорожами без нагальної термінової причини треба почекати.

Встановлення «Дій вдома» обов’язково перевіряється для осіб від 14 років, для решти – за наявності. При цьому, якщо ви їдете разом двоє (чи більше) людей, наприклад, чоловік і дружина, додаток «Дій вдома» доведеться встановлювати кожному окремо.

Додаток можна встановити, відсканувавши QR-код на інформаційних плакатах в зонах проходження паспортного контролю на КПВВ, однак ми радимо підготуватися заздалегідь та скачати додаток на телефон до подорожі, а вже провести його активацію виключно при перетині КПВВ.

Якщо ви не встигли цього зробити - не хвилюйтеся, шукайте на КПВВ безкоштовну мережу Wi-Fi “UkraineLovesYou”.

Додаток «Дій вдома» можна скачати за посиланням для користувачів:
Android: https://cutt.ly/ark-diia-quarantine
IPhone: https://cutt.ly/ark-diia-quarantine-iphone

Для початку роботи з додатком «Дій вдома» необхідно ввести український номер мобільного телефону, який буде активним наступні 14 днів. На номер надійде СМС з кодом, який необхідно внести для реєстрації в додатку.

Складніше буде, якщо при перетині ви маєте лише іноземний номер телефону, тоді ви маєте:
- надати паспорт;
- показати у своєму телефоні, що наразі встановлена закордонна sim-карта (у налаштуваннях телефону);
показати екран свого телефону із активним застосунком «Дій Вдома», де має відображатись поле для вводу номеру телефону та назва «Вхід»;
- повідомити свій український номер телефону, який буде активним наступні 14 днів та використовуватиметься для «Дій Вдома» та адресу самоізоляції для фіксації в інформаційній системі Державної прикордонної служби.

Після встановлення додатку потрібно дозволити додатку відправляти push-повідомлення і заповнити дані про локації місця ізоляції.

ВАЖЛИВО! Потрібно вказувати локацію місця проживання, а не поточного місцезнаходження.

Після у додатку з’явиться вікно «Ви вже за адресою самоізоляції чи обсервації?». Саме це вікно вам буде потрібно показати представнику Державної прикордонної служби. Підтверджувати прибуття за адресою самоізоляції і відправити еталонне фото потрібно тільки після прибуття в місце ізоляції, оскільки в момент відправки еталонного фото також фіксується ваша геолокація. Вона повинна збігатися з тією, яку ви вказали під час авторизації в додатку.

Після того, як ви зробите своє еталонне фото, відкриється основний екран в додатку з лічильником днів до кінця карантину. Відлік починається з 14 днів. В останній день самоізоляції лічильник показуватиме «0 днів самоізоляції чи обсервації залишилося». Після завершення терміну самоізоляції замість лічильника з’явиться повідомлення «Завершився термін вашої самоізоляції чи обсервації».

Для оперативного отримання консультації нагадаємо, що ППУ приймає звернення громадян:

– за телефоном безкоштовної “гарячої лінії”: 0 800 502 192 та за телефоном (0552)49-59-39;
– за допомогою мережі Skype – обліковий запис: ark predstavnictvo;
– на електронну пошту: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.;
– за поштовою адресою для звернень громадян: м. Херсон, проспект Ушакова, 42

При підготовці матеріалу використовувалась інформація з Кабінет Міністрів України Міністерство цифрової трансформації України ІА "Центр журналістських розслідувань"

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua