Дорогі друзі!

Щороку кінець червня приносить нам свята, які мають надзвичайне значення для України – це День Конституції та День Молоді! І стовідсотково – це є досить символічно! Погодьтеся, що молодь – майбутні творці нашої сильної та незалежної держави! Адже, нові ідеї, погляди та ініціативи вкрай потрібні нашому району, Херсонщині та всій державі!

Саме тому хочу, щоб творчий ентузіазм і бажання бути першими та найкращими, наше молоде покоління щоденно втілювало в життя та в розвиток рідної Батьківщини!

Але при цьому не забуваймо, що демократичний розвиток ніколи не був легким, тож давайте разом наберімося терпіння й віри в те, що незабаром, втіливши ряд реформ, ми житимемо в країні, яку з гордістю кожен із нас буде назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою!

Тож, дорогі друзі – молодь та досвід! У ці два чудові свята, які, точно покликані об’єднати патріотизм, досвід поколінь та молодечу завзятість! По-перше хочу закликати вас – щоденно пишатися тим, що маємо Основний Закон, який став новою точкою відліку в історії нашої держави та закріпив правові основи незалежної України, став найважливішим етапом на шляху забезпечення прав людини і громадянина! Памятаймо, є Конституція – є нація, є народ!

Бажаю кожному – реалізації ваших надій і сподівань на потужну та заможну українську державу! Від усієї душі зичу всім злагоди, миру, добра та творчої наснаги на славу рідного краю та України!

Зі святами вас – з Днем Конституції України та Днем молоді!

 

З повагою

Голова Верхньорогачицької РДА                                                                          ЄВГЕН ЛАРЧЕНКО

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua