Уряд підвищить мінімальну заробітну плату, - Марина Лазебна 

На виконання доручення Президента України Уряд винайшов ресурси для того, щоб підвищити мінімальну заробітну плату вже з 1-го вересня цього року. Про це повідомила Міністерка соціальної політики України Марина Лазебна.

“Перш за все, підвищення мінімальної заробітної плати - це підвищення рівня життя наших громадян, це боротьба з бідністю та нерівністю за статками у суспільстві, а також детінізація зарплат у конвертах. Підвищення мінімальної зарплати вже з 1-го вересня дозволить збільшити надходження до пенсійного та інших страхових фондів на 1 млрд грн”, - розповіла Марина Лазебна.

За її словами, в Уряді вже сплановано графік підвищення мінімальної заробітної плати: 

З 1-го вересня 2020 року до 5 тис. грн;

З 1-го січня 2021 року - 6 тис. грн;

З 1-го липня 2021 року - 6,5 тис. грн.

“Підвищення мінімальної заробітної плати - це не тільки про подолання бідності, а й про добробут наших людей. Вважаю, що на сьогодні є економічні розрахунки та підстави, і це підвищення дасть позитивний ефект для економіки нашої держави. Таке зростання в умовах скорочення імпорту має забезпечити збільшення споживання саме української продукції. Це матиме й позитивний ефект для бізнесу”, - зазначив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua