Новий робочий тиждень розпочався із вранішніх нарад

Новий робочий тиждень у Верхньорогачицькій РДА, який стартував сьогодні, 6 липня 2020 року, розпочався із традиційних нарад – селекторної наради із головою Херсонської обласної державної адміністрації Юрієм Гусєвим та щотижневої апаратної наради голови районної державної адміністрації Євгена Ларченка.

Під час засідань найпершим до розгляду поставало питання щодо епідеміологічної ситуації та запобігання поширенню на території області/району коронавірусу COVID-19. Так, за оперативними даними, на Херсонщині 196 лабараторно підтверджених випадків зараження коронавірусною хворобою, із них: 182 – повних одужання, 3 – летальних випадки та 11 осіб – на лікуванні. Стосовно Верхеьорогачицького району – жодного лабораторно підтвердженого випадку корона вірусної хвороби.

Наразі, для проведення першого та другого етапів ПЛР в області наявні 2496 тест-систем. Всього в Херсонській області визначено для надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19 10 закладів охорони здоров’я першої хвилі, у яких розгорнуто 429 ліжок.

Крім того, на Херсонщині активно вживаються всі заходи щодо недопущення і поширення даної вірусної інфекції. Зокрема, посилено роботу COVID-патрулів.

Також під час нарад розглядалися питання щодо стану реалізації в області проектів у рамках національної програми «Велике будівництво», виконання бюджету, соціального захисту населення, ходу проведення жнив та інші.

За наслідками всіх розглянутих питань відповідальні виконавці отримали ряд рекомендацій та доручень.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua