Верхньорогачицькі медики пройшли навчання для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

Сьогодні, 06 липня 2020 року, відбулися об’єктові навчанні із медичними працівниками з відпрацюванням алгоритму дій при зверненні осіб з підозрою на COVID-19 за участю першого заступника голови Верхньорогачицької районної державної адміністрації, голови районної постійної комісії з питань ТЕБ та НС Віталія Бикова.

Так, під час навчань було відпрацьовано три ввідних легенди із медпрацівниками:

- Верхньорогачицької підстанції обласного територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф;

- комунального некомерційного підприємства «Верхньорогачицька центральна районна лікарня» Верхньорогачицької районної ради;

- комунального некомерційного неприбуткового підприємства «Верхньорогачицький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Верхньорогачицької районної ради.

Зокрема, медики кожного із закладів охорони здоров’я детально відпрацювали алгоритми, як діяти у разі звернення пацієнта з підозрою або ж із захворюванням на коронавірус.

«Сьогодні ми вчергове побачили чи готові наші медичні працівники закладів охорони здоров’я району робити все для того, щоб убезпечити верхньорогачицьких громадян. У черговий раз, але вже на практиці, усі разом відпрацювали алгоритми дій. Приємно відзначити компетентність наших медиків, а ще те, що в закладах в наявності необхідне обладнання та створено резерви засобів захисту, медичних препаратів», – зауважив по завершенню навчань перший заступник голови Верхньорогачицької РДА Віталій Биков.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua