Усі проблемні питання підготовки до опалювального сезону мають вирішуватись невідкладно

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Юрій Гусєв під час наради з керівниками теплопостачальних підприємств області.

«Ми повинні сьогодні подумати про те, аби у вересні – жовтні уже повністю бути готовими до опалювального періоду. Керівники теплопостачальних підприємств повинні пам’ятати, що вчасний початок подачі тепла до квартир херсонців – їхня персональна відповідальність. Разом з тим, облдержадміністрація готова всіляко сприяти у вирішенні питань, пов’язаних з необхідністю внесення змін в окремі нормативно-правові акти, які регулюють взаємовідносини у вказаній сфері», – зазначив очільник області.

За словами керівників теплопостачальних підприємств, наразі усі вони готуються до початку опалювального сезону 2020 – 2021 років. Зокрема, у МКП «Херсонтеплоенерго» готові до запуску теплопостачання 25 % котелень, 42 % теплових пунктів та 20 % теплових мереж. АТ «Херсонська ТЕЦ» виконала 45 % завдань, пов’язаних із забезпеченням вчасної подачі теплоносія. У ПАТ «Теплогенерація» наразі підготували 57 % своїх об’єктів.

За словами представників підприємств-теплопостачальників, значно вищих показників можна було б досягти, якби жителі області повністю та вчасно розраховувалися за отриману протягом минулих опалювальних періодів теплову енергію. Для прикладу, одне з найбільших теплопостачальних підприємств обласного центру – МКП «Херсонтеплоенерго», наразі фіксує доволі низький рівень розрахунку з боку споживачів – близько 78 %. Така ситуація призводить до виникнення боргів перед постачальниками газу та електроенергії, відсутності у підприємства обігових коштів і, як результат – неможливості закуповувати матеріали для проведення ремонтних робіт на тепломережах.  

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua