“Велике будівництво”: на Херсонщині готуються до реалізації національної програми в 2021 році

“Велике будівництво” – це ініціатива Президента та Уряду, покликана покращити соціальну інфраструктуру в областях України. В межах реалізації національної програми по всій країні будуються або реконструюються сотні шкіл, приймальних відділень лікарень, дитячих садочків та об'єктів спортивної інфраструктури. Також у межах програми будуються й сотні кілометрів доріг. 

Сьогодні на селекторній нараді в онлайн-режимі обговорили питання реалізації національної програми на Херсонщині в наступному році. 

“Велике будівництво” продовжуватиметься й надалі! Ця програма направлена на розвиток і покращення закладів освіти, дитячих садочків та об'єктів спортивної інфраструктури. Вже оголошено конкурс на проєкти, які реалізовуватимуться у рамках національної програми в 2021 році”, - наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій. 

Також, за його словами, для фінансування з державного фонду регіонального розвитку в 2021 році вже подано 33 проєкти. Зокрема, це й 15 об'єктів соціальної інфраструктури: 6 шкіл, 2 дитсадки та 7 проєктів з розвитку спортивної інфраструктури. 

Голова облдержадміністрації Юрій Гусєв зазначив, що до 15 серпня райдержадміністрації та об'єднані територіальні громади мають відпрацювати питання подачі проєктів, які наступного року будуть реалізовані у рамках національної програми “Велике будівництво”. 

Нагадаємо, що у 2020 році в межах національної програми «Велике будівництво» в області планується будівництво або реконструкція на 90 об'єктах:

- 6 шкіл;
- 6 дитячих садочків;
- 8 спортивних стадіонів; 
- 8 приймальних відділень екстреної медичної допомоги в опорних лікарнях Херсонської області;
- 62 об’єкти доріг (127,5 км).

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua