УКРАЇНА
ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА  РАЙОННА  РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
П Р Е З И Д І Я


Від  30 травня 2013 року
Про хід виконання районної програми
будівництва, реконструкції та модернізації
об’єктів інфраструктури до 2015 року

Заслухавши інформацію районної державної адміністрації про хід  виконання районної програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури до 2015 року, постійна комісія відмічає, що робота районної державної адміністрації була зосереджена на виконання заходів програми.
Програму будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури розроблено з метою вирішення найбільш гострих проблем району, що потребують державної підтримки.
Заходи районної програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури до 2015 року було визначено перелік об’єктів, будівництво яких планується завершити до 2015 року, а саме:
1. Реконструкція кінотеатру під дитячо-юнацьку спортивну школу;
2. Будівництво газової котельні Верхньорогачицької гімназії;
3. Будівництво газової котельні центральної районної лікарні;
4. Капітальний ремонт фасаду Первомаївської ЗОШ.
Станом на 15 квітня поточного року відповідно заходів програми за рахунок коштів районного бюджету та спонсорських коштів проведено ремонт фасаду з заміною віконних та дверних блоків на сучасні металопластикові у Первомаївській  загальноосвітній  школі.
З метою завершення будівництва об’єкту «Реконструкція кінотеатру під дитячо-юнацьку спортивну школу» районною державною адміністрацією проведено перерахунок кошторису та подано пропозиції до обласної державної адміністрації щодо включення вказаного об’єкта до однієї з державних програм.
На сьогодні за інформацією управління  капітального будівництва обласної державної адміністрації  «Реконструкцію кінотеатру під дитячо-юнацьку спортивну школу» до переліку інвестиційних програм що плануються реалізувати в 2013 році за рахунок коштів державного бюджету.
Виходячи із вищезазначеного та керуючись статтею 57 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, президія районної ради

В И Р І Ш И Л А :

1.Інформацію про виконання районної програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури до 2015 року прийняти до відома.
2. Районній державній адміністрації,  КЗ «Верхньорогачицька районна центральна лікарня» забезпечити реалізацію завдань програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури до 2015 року для поліпшення інфраструктури та соціально-побутових умов життя населення,
а також скорочення обсягів незавершеного виробництва у Верхньорогачицькому районі.  
3. Контроль за виконанням даних рекомендацій покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів та спільної власності територіальних громад району.

Голова районної ради                В.В.Кондратенко

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua