Працювали над питаннями наповнення місцевих бюджетів Херсонщини

Сьогодні, 29 липня поточного року, у форматі онлайн-конференції відбулося засідання обласної комісії з питань наповнення місцевих бюджетів.

Відповідно до порядку денного розглянули питання:

- про стан забезпечення виконання місцевих бюджетів, легалізації найманої праці та заробітної плати м.Херсона, Нововоронцовського району, Кочубеївської сільської об’єднаної територіальної громади;

- про організацію рейдів робочих груп з легалізації найманої праці та заробітної плати в Білозерському, Голопристанському, Каланчацькому, Верхньорогачицькому, Горностаївському районах та м.Херсон.

За оперативними даними, озвученими під час засідання, по Верхньороогачицькому району з початку поточного року робочою групою з легалізації найманої праці та заробітної плати проведено 21 рейд, перевірено 65 суб’єктів господарювання та виявлено 150 порушень законодавства про працю.

За інформацією Верхньорогачицького відділення Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області станом на 28липня поточного року всі порушення усунено, а трудові відносини врегульовані згідно чинного законодавства. Крім того, з початку 2020 року зареєстровано 21 суб’єкт підприємницької діяльності.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua