Благодійна допомога речами
 
У кожного у шафі є речі, які ще у придатному стані, але Ви точно знаєте, що їх не носитимете і просто перекладаєте з місця на місце.
 
Проте, ці речі можуть справді стати в нагоді людям, які з певних причин не можуть собі придбати нові.
 
У відділенні адресної натуральної та грошової допомоги Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) функціонує банк одягу, який створений з метою поліпшення соціальної допомоги самотнім непрацездатним громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, сім’ям, які постраждали від стихійного лиха, пожежі, інших надзвичайних ситуацій, малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, які потребують допомоги.
 
До банку приймається жіночий, чоловічий, дитячий одяг, взуття, постільна білизна, ковдри, які необхідні для надання екстреної допомоги малозабезпеченим особам особливо в осінньо-зимовий період.
 
Заздалегідь вдячні усім охочим, хто може приєднатися і підтримати благодійну ідею!
 
Для більш детальної інформації з питання надання та отримання допомоги Вам необхідно звернутися до Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою: смт.Верхній Рогачик, вул.Ювілейна,48 або за телефоном 5-14-68 контактна особа - Величко Наталя.
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua