Відбулася колегія Верхньорогачицької райдержадміністрації

Сьогодні, 30 липня 2020 року, голова райдержадміністрації Євген Ларченко провів засідання колегії Верхньорогачицької РДА, під час якого було опрацьовано ряд питань порядку денного та прийнято відповідні рішення й розпорядження.

Зокрема, головний спеціаліст фінансового відділу районної державної адміністрації Любов Четверик інформувала присутніх про підсумки роботи щодо забезпечення виконання районного бюджету і місцевих бюджетів району за перше півріччя 2020 року.

Про виконання програми соціально-економічного і культурного розвитку Верхньорогачицького району на 2020 рік за перше півріччя поточного року доповіла начальник відділу економічного розвитку, з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації районної державної адміністрації Наталя Логвінова.

Про реалізацію в районі стратегічних цілей розвитку освітньої галузі  на 2020-2023 роки ознайомила присутніх т.в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Аліна Пахомова.

Крім того, члени колегії вивчили питання про виконання делегованих повноважень виконавчим комітетом Зеленівської сільської ради та про стан роботи зі зверненнями громадян, виконання в районі актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голів обласної і районної державних адміністрацій та виконавської дисципліни за підсумками першого півріччя 2020 року. З даних питань присутніх інформував керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Ремєзков.

На завершення засідання присутні погодили перелік питань для розгляду на засіданні колегії районної державної адміністрації у серпні 2020 року.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua