В райдержадміністрації відбулася щотижнева апаратна нарада

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Євгена Ларченка в понеділок, 10 серпня відбулася щотижнева апаратна нарада за участю голови районної ради Геннадія Нестеренка, заступника голови райдержадміністрації Світлани Нестеренко, керівника апарату райдержадміністрації Олександра Ремєзкова, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Очільник району заслухав інформацію керівників структурних підрозділів та служб району щодо основних напрямів життєдіяльності району за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень.

Основну увагу голова райдержадміністрації зосередив на основних показниках бюджету району, перебігу жнивної кампанії, підготовки до нового навчального року, ремонту доріг, питання придбання рентген апарату та соціального забезпечення. А також розглянули організаційні аспекти підготовки та проведення в районні заходів з нагоди відзначення 29-ої річниці Незалежності України в період карантину.

Щодо ситуації в бюджетній сфері району інформувала головний спеціаліст фінансового відділу Любов Четверик:

Станом на 07 серпня поточного року до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 23396,200 грн., що складає 88,9% до плану січень-серпень 2020 року та 58,8% до річного плану. Поточні планові показники місцевими бюджетами виконані у Чистопільській сільській раді на 251,9 % згідно планових показників за січень-серпень 2020 року

Станом на  07 серпня 2020 року видатки, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів району та міжбюджетних трансфертів, профінансовано згідно поданих заявок на фінансування від головних розпорядників коштів.

Щодо проходженням  жнив в районі, то за інформацією в.о. начальника відділу економічного розвитку, з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації районної державної адміністрації Леоніда Байші, станом на 07 серпня аграрії провели збирання ранніх зернових та зернобобових культур на площі 29142 тис.га. Так, намолочено 93940 тис.тонн зерна нового врожаю при урожайності 32,2 ц/га, з яких зібрано:

- пшениці – 79756тис.тонн з площі 23900 тис.га.;

- озимого ячменю – 8880 тис.тонн з площі 2950 га;

- гороху – 2010 тонн з площі 905 га.

- ярого ячменю – 3040 тис. тонн з площі 1310 тис.га.

- озимого ріпаку – 3810 тис.тонн з площі 1580 тис.га.

Незважаючи на нестабільність погодних умов, темп збору та урожайність зернових та зернобобових культур 2020 року пройшла на рівні минулих років.

По завершенню апаратної наради голова райдержадміністрації Євген Ларченко  дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів за різними напрямками роботи.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua