Проведено вечірній профілактичний рейд по місцям масового скупчення молоді

 

     Службою у справах дітей спільно з представниками Верхньорогачицького відділення поліції Каховського ВП ГУНП, фахівцями районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та вчителями загальноосвітніх закладів селища 07 серпня 2020 року проведено профілактичний рейд у вечірній час.

         Мета заходу  -  профілактика негативних явищ  в дитячому середовищі, запобігання бездоглядності, безпритульності неповнолітніх, виявлення дітей, які бродяжать, жебракують, вживають тютюнові  вироби та алкогольні напої, психотропні речовини, перебувають на вулиці в пізній час без супроводу батьків чи осіб, що їх замінюють.

         В ході рейду відвідано розважальні заклади та місця масового скупчення молоді у смт Верхній Рогачик, перевірено  дотримання власниками розважальних закладів обмежень щодо відвідування їх неповнолітніми, проведено інструктаж представників торгових об’єктів про недопущення  продажу  алкогольних напоїв та  тютюнових виробів  неповнолітнім. 

         Також з неповнолітніми, які були виявлені без нагляду батьків у пізній час, проведено профілактичні бесіди  з питань попередження вживання алкогольних напоїв, попередження злочинності та протиправних дій, дотримання протиепідемічних заходів.

         Також нагадуємо, що діти, віком до 16 років з 22:00 до 06:00 можуть перебувати у закладах, у яких проводиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування, лише в присутності принаймні одного з батьків чи іншого законного представника дитини або особи, яка супроводжує і несе за неї персональну відповідальність.

 

Шановні батьки! Попереджаємо - за неналежне виконання батьківських обов’язків відносно дітей Вас буде притягнено до адміністративної та кримінальної  відповідальності

 

Такі заходи не мають на меті обмежити права дітей, а тільки обмежити можливості впливу на них негативного та небезпечного середовища.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua