Заклади освіти Верхньорогачицького району отримали ігрові набори LEGO PLAY BOX та SIX BRICKS

 

Учні перших класів закладів загальної середньої освіти Верхньорогачицького району від Управління освіти і науки обласної державної адміністрації на підставі наказу МОН від 30.07.2019 року №1041 «Про організацію безкоштовного забезпечення перших класів державних і комунальних закладів загальної середньої освіти Країни ігровими наборами Six Bricks та LEGO Play Box». Відділом освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицької  райдержадміністрації  було отримано 7 ігрових наборів LEGO Play Box, кожен з яких містить по 7000 елементів.

Сьогодні конструктори від LEGO вже сприймаються не тільки як цікава іграшка, якою можна гратися вдома. LEGO – одна з відомих і поширених на сьогодні педагогічних систем, що використовує моделі реального світу і предметно-ігрове середовище навчання та розвитку дитини. Основним принципом навчання є принцип «Навчання через дію» – діти отримують знання в процесі побудови та дослідження моделей з конструктора. Вчителі вже встигли оцінити позитивний вплив використання LEGO в освітньому процесі. За допомогою ігрових конструкторів можна наочно і доступно пояснити дітям навчальний матеріал, розвинути навички критичного мислення, мовлення, пам’ять, увагу, вміння працювати в групі. Все це разом узяте дозволяє формувати стійкий інтерес до навчання.

Також з метою якісної організації нового навчального року комунальною установою «Верхньорогачицький районний центр по обслуговуванню закладів освіти» своєчасно здійснено закупівлю Класних журналів, журналів Індивідуального навчання, Гурткових занять та роботи Групи продовженого дня.

В рамках провадження Державного стандарту початкової освіти « Нова українська школа» відділом освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації та комунальною установою «Верхньорогачицький районний центр по обслуговуванню закладів освіти» проведено роботу щодо своєчасного забезпечення перших класів закладів загальної середньої освіти Верхньорогачицького району дидактичними матеріалами, на що було витрачено – 62,9 тис.грн.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua