У Верхньорогачицькій РДА скоординували роботу щодо локалізації поширення COVID-19

З самого ранку, 10 вересня поточного року, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Віталія Бикова, за участі голови райдержадміністрації Євгена Ларченка, представників поліції, медичних закладів району та Верхньорогачицької селищної ради відбулося засідання оперативного штабу із запобігання поширення коронавірусної інфекції.

Обговорювалися, зокрема, питання зміни стратегії боротьби з COVID-19, як наслідок офіційно підтвердженого першого випадку захворювання у Верхньорогачицькому районі, проведення тестування контактних осіб хворого, посилення контролю за дотриманням умов самоізоляції та відслідковування можливих первинних та вторинних контактів.

Як зазначено під час засідання, відсьогодні у селищі Верхній Рогачик та населених пунктах району посилять свою роботу COVID-патрулі, що у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації, жорстко контролюватимуть дотримання правил карантину.

«Нам потрібно тримати на контролі дану ситуацію та якнайшвидше локалізувати вогнище коронавірусної хвороби COVID-19 аби убезпечити від ймовірного зараження наших громадян», - зазначив голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Євген Ларченко.

Ще одним надважливим завданням, як відзначив Євген Ларченко, має стати постійний моніторинг та відстеження контактних осіб, особливо з груп ризику та дітей, як активних членів навчально-виховного процесу. «Важливо, щоб усі без винятку люди, які є контактними, перебували на самоізоляції згідно з встановленими правилами карантину», - підкреслив Євген Ларченко.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua