У Верхньорогачицькій РДА провел засідання комісії з захисту прав дитини

Сьогодні, 11 вересня 2020 року, у Верхньорогачицькій райдержадміністрації провели засідання комісії з захисту прав дитини, на якому розглядалось питання доцільності позбавлення батьківських прав громадянку Ю. А., 1991 р.н. відносно малолітнього сина Ю. М., 2015 року народження.

Із інформацією за порядком денним виступила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Лілія Грушецька. По завершенню розгляду питання свої думки й пропозиції щодо вирішення проблемного питання висловили члени комісії та присутні на засіданні.

«Ми повинні чітко розуміти, що від прийнятого рішення залежить майбутнє дитини, тому керуймося не емоціями, а ретельним вивченням документів та ситуації, в якій опинився хлопчик. Лише піклуючись про його безпеку та соціальний захист зможемо дати йому шанс на гідне майбутнє», - зауважив під час засідання очільник райдержадміністрації Євген Ларченко.

За результатами засідання членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, головним пріоритетом яких є норми чинного законодавства в частині забезпечення потреб дитини, створення сприятливих умов повноцінного розвитку особистості.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua