Сьогодні, 14 вересня 2020 року, голова районної державної адміністрації Євген Ларченко провів щотижневу оперативну нараду на якій проаналізовано поточний стан справ у Верхньорогачицькому районі та визначено коло головних завдань на найближчий період.

На початку засідання очільник району привітав із Днем народження начальника управління праці та соціального захисту населення Оксану Катеринську, побажавши їй здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у всіх справах.

Далі, під час засідання, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій стисло доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи, озвучили найнагальніші проблеми.

Зокрема, піднімалися питання щодо бюджету району, про найважливіші питання в галузях сільського господарства, освіти, медицини, культури, соціального захисту, контролю за епідситуацією та активізацією роботи COVID-патрулів.

Крім того, оскільки 25 жовтня 2020 року відбудуться місцеві вибори, на яких передбачаються перші вибори до рад в об’єднаних територіальних громадах за оновленим виборчим законодавством, то керівник району акцентував увагу на необхідності забезпечення проведення безперешкодного виборчого процесу (готовність роботи комісій, виборчих дільниць і т.д.).

Цього ж дня всі присутні долучилися до селекторної наради із обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області на якій розглянули питання щодо епідемічної ситуації та запобігання поширенню на території Херсонщини COVID-19, стану реалізації в області проєктів у рамках національної програми «Велике будівництво», організованого початку навчального року в закладах освіти та ряд інших актуальних питань в розрізі районів області.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua