У Верхньорогачицькому районі підтверджено другий випадок захворювання на COVID-19

Саме із цього приводу зібралися на позачергове засідання члени районної комісії ТЕБ та НС.

Так, 16 вересня 2020 року підтверджено новий випадок захворювання на COVID-19. Це жінка 1960 року народження, яка проживає смт Верхній Рогачик. Наразі стан хворої без ускладнень. Жінка знаходиться на самоізоляції під медико-санітарним наглядом.

Ситуація нового випадку ускладнена тим, що хвора має досить багато контактних осіб, так як є співробітницею управління праці та соціального захисту населення Верхньорогачицької райдержадміністрації.

Тож, комісією прийнято рішення про обмеження особистого прийому громадян спеціалістами управління та їх перевід на віддалений доступ до роботи. Наразі всі співробітники управління праці та соціального захисту населення, а також працівники Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), які працюють в адмінбудівлі УПСЗН пішли на двотижневу самоізоляцію.

Крім того, відповідно до рішення комісії протягом наступних двох тижнів введено додаткові протиепідемічні заходи, а саме: заборонено проведення будь-яких масових заходів, припинення роботи Верхньорогачицького ринку по суботам (19 та 26 вересня 2020 року), додаткова дезінфекція місць масового скупчення людей, посилений контроль органами поліції за дотриманням маскового режиму.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua