УВАГА! Пам’ятка! УВАГА!

Великолепетиське міжрайонне управління інформує, щодо початку проведення осінньої компанії з пероральної імунізації 2020 року. Імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу шляхом розповсюдження принад з вакциною з літаків.

Вказані заходи проводяться відповідно до Плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних заразних хвороб тварин на 2020 рік, задля створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, котрі є основними розповсюджувачами збудника сказу.

Розповсюдження принад з вакциною відбуватиметься повітряним методом над лісовими та польовими угіддями району, поза територіями населених пунктів та водойм.

Принада є безпечною для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку з різким запахом м’ясокісткового борошна (на фото). Усередині принади знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

Прохання до жителів та гостей району:

- при виявленні принад не брати їх руками і не переносити з місця на місце чи забирати додому;

- застерегти дітей, що у разі виявлення принад з вакциною, гратись ними заборонено;

- не розламувати та не розбивати виявлені принади з вакциною.

Довідково:

Сказ – особливо небезпечне вірусне захворювання, спільне для тварин та людей. При захворюванні вражається центральна нервова система з ознаками поліенцефаломієліту, супроводжується паралічами і завжди закінчується смертю. Поширюють сказ у природі найбільше лисиці, а також єнотовидні собаки, борсуки, вовки та бродячі собаки й коти.

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua