На території Верхньорогачицького району проходять командно-штабні навчання

З 17 по 26 вересня 2020 року, відповідно до плану проведення навчальних зборів резервістів, на Херсонщині проходять командно-штабні навчання з територіальної оборони (ТрО) та навчальні збори особового складу 124-ї окремої бригади ТрО – «Об’єднані зусилля – 2020».

Крім навчання бійців-резервістів, у рамках обласних командно-штабних навчань з територіальної оборони Херсонщини, цього року відповідні навчання проводяться і на території всіх районів області.

Тож, 22 вересня поточного року в райдержадміністрації відбулося засідання оперативного штабу з координації роботи в забезпеченні законності, правопорядку та обороноздатності на території Верхньорогачицького району під керівництвом голови райдержадміністрації Євгена Ларченка.

Під час засідання командиром військової частини А7339, підполковником Андрієм Хажієвим проведено настановчу нараду щодо оцінювання стану готовності органів управління та сил цивільного захисту до дій за призначенням в режимі функціонування підвищеної готовності (розіграш дій за тактичним задумом командно-штабного навчання).

Так, протягом 22-26 вересня 2020 року, до оперативного штабу надходитимуть ввідні інформації щодо відпрацювання алгоритму дій та комплексу заходів, що передбачають виконання відповідних оперативних (планових) заходів керівництвом району та спеціалізованими службами за планом реагування на надзвичайні ситуації в частині територіальної оборони.

За наслідками проведених навчань буде здійснена оцінка ступеня готовності органів управління та сил спеціалізованих служб Верхньорогачицького району до виконання завдань за призначенням у режимі повсякденного функціонування.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua