Учасники 124-ї окремої бригади територіальної оборони з Верхньорогачицького району під час відпрацювання широкого спектру спеціальних та бойових завдань.

ДОВІДКОВО: стратегічне командно-штабне навчання з Командуванням об’єднаних сил «Об’єднані зусилля – 2020» триває на всіх полігонах України, в акваторіях Чорного та Азовського морів. Також поставлені завдання виконуватимуться і сформованими військовими частинами та підрозділами територіальної оборони. Навчання носить міжнародний характер і має на меті підвищення взаємосумісності між силами і засобами ЗСУ та з країнами-членами НАТО. Загалом участь у ньому візьмуть близько 12 тисяч військовослужбовців із залученням до 50 одиниць артилерійських систем, близько 80 танків та 450 бойових броньованих машин, бойові кораблі, армійська авіація та Повітряні Сили.

Загалом за проведенням навчання буде спостерігати до 200 іноземних інструкторів, військових радників та спостерігачів. Їх робота буде організована не тільки у військових частинах, підрозділах, штабах тактичного рівня, а й на пунктах управління стратегічного та оперативного рівнів.

Стратегічне командно-штабне навчання «Об’єднані зусилля – 2020» за своїм розмахом, складом сил та засобів і залученням наших партнерів є унікальним. У навчаннях беруть участь розвідувальна, винищувальна та бомбардувальна авіація країн-членів Альянсу, сумісне застосування сил спеціальних операцій та десантно-штурмових підрозділів у різних умовах обстановки.

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua