Тим, хто за нинішніх обставин втратив роботу або кому це загрожує, варто згадати: упоратися з тимчасовими труднощами допоможе служба зайнятості. Крім того, що тут підбирають підходящі вакансії, безробітного мотивують на успіх, формують у ньому здібності до конструктивного подолання професійної кризи, пропонують професійні перекваліфікації та інше. Тож колишній безробітний знаходить упевненість, а разом з тим і варіанти нового успішного працевлаштування.

Та робота служби зайнятості направлена не тільки на пошук роботи, а й на тісну співпрацю з роботодавцями. Одним з ефективних методів щодо стимулювання роботодавців до створення робочих місць є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування за особу, яка була працевлаштована за сприянням служби зайнятості.

Яскравим прикладом успішного працевлаштування  за професією «водій авторанспортних засобів» є  історія Давидка Олександра. До Верхньорогачицької районної філії Херсонського обласного центру зайнятості звернулась Воробйова Н О. (фізична особа - підприємець) з проханням у допомозі укомплектування новостворених робочих місць з компенсацією єдиного внеску. Саме в цей час Олександр перебував на обліку, але підходящого місця роботи для нього не було. «Професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автотранспортних засобів є сьогодні одними з тих, що потрібні селу та народному господарству району. Багато людей вважає їх непрестижними, але якщо задуматися, то вони — найпотрібніша. Адже престиж — це не те, що модно. Це те, що має високу оцінку суспільства і повагу» - так вважає Олександр. Тому коли з’явилась вакансія «водій автотранспортних засобів» до ФОП Воробйова Н. О. кар'єрний радник направив його на співбесіду по завершенню якої він отримав роботу.

 

Верхньорогачицька районна філія

Херсонського ОЦЗ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua