15 жовтня 2020 року голова райдержадміністрації Євген Ларченко, заступник голови Світлана Нестеренко, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Оксана Катеринська взяли участь в онлайн-конверенції щодо стану реалізації державної гендерної політики в Херсонській області за участю Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної та Урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катерини Левченко.

Як зазначив голова облдержадміністрації Юрій Гусєв, Херсонщина прагне до того, аби бути взірцем у питаннях впровадження гендерної політики на регіональному рівні та забезпечення рівних прав і можливостей для всіх жителів. «Я переконаний, що, впроваджуючи гендерну рівність на рівні регіону, ми отримаємо і позитивний економічний ефект від цього», - наголосив очільник області.

За словами Ольги Стефанішиної, питання гендерної політики є невід’ємною складовою будь-якої сфери діяльності центральної влади та місцевого врядування.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua