Звітуй дистанційно - практикум для верхньорогачицьких платників

Днями у Верхньорогачицькій ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в рамках проведення інформаційно-просвітницької кампанії «Звітуй дистанційно – дій професійно!» податківці провели навчальний тренінг для підприємців району.

Головною темою стали важливі питання надання податкової звітності в електронному вигляді серед новоутворених та діючих суб’єктів господарювання, нові правила застосування РРО та умови надання податкової знижки.

У форматі заходу начальниця Верхньорогачицької ДПІ Олена Приходько ознайомила присутніх із перевагами надання звітності в електронному вигляді та новаціями податкового законодавства. Також учасники тренінгу розглянули  питання легалізації найманої праці, дотримання законодавства про оплату праці та сплату відповідних податків та ЄСВ до бюджету.

Топ – темою практикуму стало питання про запровадженні електронні сервіси ДПС України. «Електронний кабінет платника податків - зручний спосіб комунікації з податківцями. Вхід до нього здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua/ з використання електронного цифрового підпису будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів», - зазначила спікер заходу Олена Приходько.

На завершення платники податків отримали відповіді на запитання та друковану продукцію зазначеної тематики.

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим

та м.Севастополі

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua