Верхньорогачицьким платникам про Електронний кабінет

Із початку листопада спеціалісти Верхньорогачицької ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі провели 11 практикумів щодо подання звітності в електронному вигляді через Електронний кабінет платника.

Під час заходів податківці ознайомили 35 платників податків Верхньорогачицького району з порядком отримання електронного цифрового підпису. Електронний ключ можна отримати не лише у Кваліфікованого надавача ЕДП ІДД ДПС. Також послугу надають через Приват24 та інші надавачі електронних довірчих послуг, перелік яких розміщено на сайті центрального засвідчувального органу Міністерства цифрової трансформації України (czo.gov.ua) у розділі «Довірчі послуги». Наразі вже 64 відсотки платників району звітують до податкової в електронному вигляді.

Також спеціалісти податкової інспекцій знайомлять підприємців із технічними можливостями відкритої та приватної частини Електронного кабінету, надають платникам практичні поради із заповнення декларації та наочно підтверджують, що електронні сервіси  ДПС України – це зручно, якісно та швидко.

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua