«День Гідності та Свободи – не просто день, а триваючий процес, який консолідує зусилля не одного покоління українців», - Євген Ларченко

У переддень Дня Гідності та Свободи, керівники Верхньорогачицької районної державної адміністрації вшанували пам'ять генія Українського народу – Тараса Шевченка та всіх борців за європейські цінності, демократичне майбутнє вільної та незалежної України.

«Життя Тараса Шевченка – одвічний символ непростого шляху боротьби за свободу та гідність українців. Це приклад національної мужності. Минають століття…та актуальність Тарасового слова живе у подіях останніх років незалежної держави, які розбудили нашу національну самосвідомість, зробили сильнішими. Тож, у День Гідності та Свободи – день, який об’єднав не одну подію та не одне покоління українців давайте згадаємо славних синів і доньок України, які присвятили своє життя самоствердженню нашого народу – Героїв Небесної сотні, загиблих захисників України та одвічних борців за її незалежність …», - підкреслив голова районної державної адміністрації Євген Ларченко.

Крім того, пам'ять Героїв всіх поколінь вшанували хвилиною мовчання та поклади квіти до підніжжя пам’ятника.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua