На Херсонщині планують збільшити кількість ПЛР-тестувань 

Про це на селекторній нараді, яка пройшла в онлайн-форматі, розповів заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан. 

“Кабінетом Міністрів України поставлено завдання збільшити кількість ПЛР-тестувань. Технічні можливості наших лабораторії дозволяють збільшити кількість проведених тестів у півтора-два рази, але наголошую, що це велика відповідальність для осіб, відповідальних за відбір проб для проведення тестування”, - зазначив Вадим Чабан.

Водночас, за його словами, відсьогодні в області запрацює повністю електронна система моніторингу відбору проб та проведення ПЛР-тестувань. Також впровадження електронної системи дозволяє встановлювати контроль за режимом самоізоляції осіб, які контактували з хворими на COVID-19.

“Після того, як запрацює електронна система, керівники РДА мають координувати роботу органів Національної поліції та місцевого самоврядування стосовно організації роботи за дотриманням громадянами режиму самоізоляції”, - додав Вадим Чабан.

Додамо, що в області у наявності 11562 ПЛР-тестів та 12535 ІФА-тестів. На Херсонщині ІФА-тестування проводить 11 лабораторій, а ПЛР-тестування - 3 лабораторії. 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua