Стартував Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2021

Розпочався X Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2021, який організовують Державна служба України з питань праці та редакція журналу «Охорона праці». Конкурс присвячується Дню охорони праці, який щорічно відзначають 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці. Щороку в Конкурсі беруть участь десятки тисяч дітей у всіх регіонах України. Це важлива інвестиція у створення безпечних і здорових умов праці в державі. Завтра діти, які спробували свої сили у візуалізації питань безпеки і здоров’я на роботі, самі стануть працівниками або роботодавцями і свідомо дотримуватимуться правил безпеки та вимагатимуть цього від оточення.

Конкурс проходить у два етапи:

I етап (у регіонах) – до 15 лютого 2021 р. - учасники надсилають малюнки до обласних управлінь Держпраці. Контакти тут;

II етап (фінал) – до 15 квітня журі визначає переможців фіналу.

Підбиття підсумків Конкурсу і нагородження його переможців заплановано на 28 квітня 2021 р. – у Всесвітній день охорони праці. Серед партнерів Конкурсу – Міжнародна організація праці, Фонд соціального страхування України, федерації роботодавців та профспілок тощо.

До участі запрошуються учні середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, вихованці позашкільних навчальних закладів віком від 6 до 18 років.

Положення про конкурс тут

Докладна інформацію можна дізнатися на сайті або за тел.: (044) 333-73-93 (багатоканальний), (067) 246-28-21

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua