Верхньорогачицькі підприємці засвоюють податкові новації

Днями у Верхньорогачицькій ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі начальниця податкової інспекції Олена Приходько провела з платниками податків засідання «круглого столу» з питань нововведень податкового законодавства, внесених Законом України від 16.01.2020 №466-ІХ.

З дотриманням карантинних обмежень підприємці мали можливість почути коментарі про нові терміни подання реєстраційної заяви у разі добровільної зміни ставки єдиного податку та у разі зміни податкової адреси чи місця провадження господарської діяльності. Важливою стала інформація про те, що з 1 липня 2020 року не діє звільнення від сплати земельного податку за ділянки, які надаються в оренду (найм, позичку), а також за ділянки, на яких розташовані об'єкти нерухомості, що надаються в оренду (п.п. 4 п. 297.1 ст. 297 ПКУ) для платників єдиного податку першої - третьої груп спрощеної системи оподаткування.

Також податківець акцентувала увагу на те, що платники єдиного податку зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ, у разі наявності у них податкового боргу. Анулювання реєстрації єдиного податку відбувається у разі наявності податкового боргу, який перевищує 1020 гривень (п. п. 8 п. 298.2.3 ст. 298 ПКУ).

Під час жвавої дискусії та живого спілкування всі учасники заходу отримали багато іншої важливої інформації та отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua