«СТОП насильству»

В Україні з 25 листопада по 10 грудня проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Ця кампанія є міжнародною і відбувається по всьому світу. У цей час сотні державних і громадських організацій активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети: створити соціальний простір, вільний від насильства.

Шлях до цієї мети починається з невеликих кроків – насамперед з роз’яснення суті насильства та здобуття навичок протидії йому. Цільова аудиторія таких заходів охоплює всі категорії суспільства. І суб’єкти пробації не є винятком. Адже засуджені особи, які перебувають на обліку в органах пробації, не завжди є агресорами, а часто виступають і в ролі жертв.

Саме тому, 23-24 листопада 2020 року у «Центрі пробації» директором Верхньорогачицького районного центру соціальних служб для сім'ї,  дітей та молоді Грицаєнко Людмилою та заступником начальника відділу «Верхньорогачицьке бюро правової допомоги» Каховського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Філімоненко Оленою було проведено бесіду з умовно засудженими громадянами щодо профілактики домашнього насильства.

Метою бесіди було підвищення рівня розуміння та обізнаності про всі форми насильства та можливі шляхи його подолання, принципи розірвання кола «кривдник-жертва», кримінальну відповідальність, яка наступає після його вчинення. Також було роздано інформаційні листівки, продемонстровано відеоролик.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua