УКРАЇНА
ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА  РАЙОННА  РАДА 
ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
П Р Е З И Д І Я

Від  18 лютого  2014 року   Протокол №  41                            
Про підтримку звернення
Президії Херсонської обласної ради


 
    Заслухавши та обговоривши звернення Президії Херсонської обласної ради, керуючись ст. 57 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», президія  районної ради
 
                     В И Р І Ш И Л А :

Підтримати звернення Президії Херсонської обласної ради (звернення додається).
   
    Голова районної ради                          В.В. КондратенкоЗвернення
Президії Херсонської обласної ради

    Події, які відбуваються сьогодні у столиці нашої держави місті Києві, свідчать, що опозиційні політики втратили контроль над ситуацією. Вони хочуть отримати політичні дивіденди, підштовхують людей до сутичок з правоохоронцями. Їм байдуже, якою ціною буде заплачено за їх майбутню політичну кар’єру. Але ми не можемо бути байдужими, коли людей використовують у політичних війнах.
    Органи місцевого самоврядування не можуть залишатися осторонь, коли екстреміськими силами грубо зневажається законодавство, руйнується інфраструктура нашої столиці, ставиться під загрозу життя і безпека громадян, цілісність держави.
    Ми переконані, що реального розвитку нашої держави можна досягти тільки щоденною наполегливою роботою як влади, так і всіх учасників політичного процесу в законодавчому полі, визначеному Конституцією України.

    Засуджуємо будь-які протизаконні акції та дії, які загрожують безпеці країни. Звертаємося до жителів заходу і сходу, півдня і півночі – не піддаватись на провокації тих, хто закликає до насильництва та ворожнечі. Ми звертаємося до усіх, хто справді зацікавлений у збереженні нашої державності, до політичних і громадських лідерів – повернутися за стіл переговорів задля вирішення життєво важливих питань держави. Всі протиправні та насильницькі дії повинні бути негайно припинені. Саме цього чекає український народ.
    Які б не були мотиви, що призвели до спалаху конфронтації, протистояння, жоден з насильницьких способів вирішення цього соціально-політичного конфлікту не прийнятний для цивілізованої держави. Оскільки масове насильство, хто б не виступав його ініціатором, рано чи пізно призводить до загибелі людей.
    Звертаємося до Президента України В.Ф. Януковича вжити всіх необхідних заходів в інтересах національної безпеки та збереження громадянського миру, захистити жителів України від деструктивних дій екстремістів, а при необхідності – ввести надзвичайний стан.

    Цю заяву ми направляємо до Адміністрації Президента України, Верховної Ради України і керівників фракцій у Верховній Раді України.
                    Звернення підтримано на засіданні
                    Президії Верхньорогачицької районної ради                        18 лютого 2014 рок   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua